Tiskové zprávy

Tipy na netradiční vánoční dárky
Vánoce 2015 Také patříte k těm, kteří nakupování dárků řeší na poslední chvíli? Narozeniny, svátky, výročí či snad dokonce Vánoce jsou s nadsázkou řečeno Vaší noční můrou? Nemusíte, ani strávit bezpočet bezesných nocí. Máme pro Vás řešení! Co se však na začátku nákupních maratonů může zdát jako nevyřešitelný problém, bývá většinou ve výsledku velmi příjemná záležitost.

Kam se vydat za přírodou i s ubytováním?
Většina z nás běžných smrtelníků a poctivě pracujících musí chodit denně do práce, vařit a nakupovat, věnovat se domácnosti a dětem a zkrátka a dobře se snažit zorganizovat si svůj čas tak, abychom během dne zvládli vše, co potřebujeme.

Kde se levně ubytovat v Českých Budějovicích?
Začíná nám krásné počasí a pro nás nastává otázka, kam si zajet na výlet. Výlety jsou důležité pro náš relax a odreagování se a většina z nás vyhledává místa, která nejsou přímo u našeho bydliště. Potom k tomuto výletu neodmyslitelně patří také ubytování. Ubytování je dobré najít s dobrou dostupností. Každý z nás má jiné hlavní kritéria, podle kterých vyhledává pro něj vhodné ubytování.

Svatební den bez starostí
Svatební den a plánování svatby vůbec je životní období, na které se zkrátka a dobře nezapomíná. I když je to pro všechny, kdo svatební veselí někdy pořádali, částečně stresující událost, ve smyslu toho, aby vše dobře dopadlo a navazovalo na sebe tak jak má, jedná se o krásnou životní zkušenost, na kterou se vzpomíná ještě hodně dlouho a zůstávají nám z ní jen ty nejhezčí vzpomínky. Alespoň ve většině případů. A aby tomu bylo stejně i na Vaší svatbě je potřeba ji dopředu dobře naplánovat a vše si důkladně promyslet.

Do Bulharska letecky
Zima se nám pomalu přesunula do své druhé části a tak nám už pomalu, ale jistě klepe na dveře jaro. To znamená, že kromě pohodlnějšího oblečení, výletů a prosluněných dnů začínáme plánovat také naši letošní letní dovolenou. Pokud už se nemůžete dočkat až se budete slunit na krásné pláži u moře, jistě v této představě nejste sami a my všichni už se po dlouhé zimě opět těšíme až prohřejeme svá těla a nadopujeme se pořádně vitaminem D ze slunečních paprsků.

Plastová a hliníková okna
Dá se říci, že základem každého spokojeného bydlení je kvalitní a bezpečná stavba jako taková. Je důležitá především proto, aby se v ní člověk cítil dobře a pohodlně. Mezi základní stavební pilíře v bydlení jako takovém patří beze sporu kvalitní plastová okna.

Jak vybírat ubytování nebo bydlení?
Vyrážíte na dovolenou? Chcete si užít luxusní ubytování v hotelu, příjemné prostředí penzionu nebo se spokojíte s chatkou nebo spaním ve stanu v kempu? Vyrážíte na pracovní cestu a budete hledat hotel?

Relax Hotel Štork víc než jen ubytování v Lednici na Moravě
Lednice na Moravě je okouzlující město, vybízející k romantické i rodinné dovolené. Lednicko-valtický areál asi nemusíme dlouho představovat, podotknout však chceme, že je jen jedním z lákadel ubytování v Lednici. Pokud si pro svůj pobyt v Lednici na Moravě zvolíte Relax Hotel Štork, zažijete mnohem víc. Možná, že Vás přesvědčí bohaté reference hotelu.

Relaxační pobyty dostupně a levně
Přemýšlíte marně o tom, kam vyrazit v těchto mrazivých dnech za odpočinkem, uvolněním a relaxací? Rádi byste si užili zimní sporty, nebo jen tak dali spočinout svému tělu i duši? Máte ale momentálně málo finančních prostředků, času, nebo se Vám nechce zbytečně daleko cestovat?

Víkendové pobyty pro dva plné relaxace, romantiky i wellness
Víkendové pobyty pro dva slouží nejen k načerpání nových sil, regeneraci a odpočinku, ale také úspěšně bojují proti stresu. V případě romantických víkendových pobytů může jít o zajímavé zpestření vztahu ale také o poslední pokus vztah zachránit.

Užijte si chytrého nakupování na ZlatéSlevy.cz
ZlatéSlevy.cz jsou jedním z největších českých slevových agregátorů. Najdete zde všechny slevové akce v ČR i v SR na jednom místě. Denně zde můžete najít až 3000 slevových akcí a každý den zde přibývají nabídky nové. Výhodou je, že si velmi jednoduše můžete zobrazit akce, které vás mohou zajímat zadáním kategorie a města.

Originální dárek na Vánoce
Přátelé, ať se nám to líbí nebo ne, rok se opět sešel s rokem a nejkrásnější svátky v roce se nám nezadržitelně blíží.

Sklo
Sklo ať už v podobě lahví, oken nebo zrcadel zná snad každý. Málokdo však ví, kde a jak se vzalo a jak vzniká.