nalezeno 472 ubytování

Výsledek hledání v databázi ubytování

Typ: Oblast:
Název: Okres:
Cena od: do: Obec:
Výsledky seřadit:
Penzion Říše Třeboňsko - TřeboňPenzion Říše Třeboňsko
Cena od:380 KčNabízíme ubytování v penzionu nedaleko Třeboně, ubytování v nově zrekonstruovaném jihočeském statku. Pro naše hosty rádi zajistíme vyhlídkové lety, jízdy na koních v nedaleké oboře nebo relaxační procedury v třeboňských lázních.
Lokalita:Třeboň
Kategorie:Penzion

záznam
neobsahuje
fotografií
Villa Liduška
Cena od:570 KčNově zrekonstruovaná secesní vila situovaná na skalním výběžku nad řekou Lužnice. Klidné a ničím nerušené ubytování. Standardní pokoje, parkování přímo v objektu
Lokalita:Bechyně
Kategorie:Penzion

záznam
neobsahuje
fotografií
variant-club
Cena od:140 KčSportovní areál s tenisovými kurty, bazénem, šipkami, stolním tenisem, kuželky, trampolína a daslší.
Lokalita:|Babice
Kategorie:Penzion
Penzion Pálava - Nové MlýnyPenzion Pálava
Cena od:420 KčV našem útulném penzionu v bezprostřední blízkosti nádrže Nové Mlýny nabízíme ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky z nichž každý je vybaven vlastním sociálním zařízením spolu s koupelnou. V žádném z pokojů nechybí televize a celková kapacita Penzionu ...
Lokalita:Nové Mlýny
Kategorie:Penzion

záznam
neobsahuje
fotografií
Penzion u Bumanů
Cena od:300 KčNabízíme ubytování v hezkém penzionu v centru města Třeboň. Součástí penzionu je také parkoviště v zahradě a úschovna kol.
Lokalita:Třeboň
Kategorie:Penzion
ABEN & HANA penzion - Brno - ModřiceABEN & HANA penzion
Cena od:400 KčPenzion ABEN & HANA v jižní části Brna nabízí ubytování hotelového typu v pohodlných dvou až tří lůžkových pokojích s TV, Wi-Fi a vlastním sociálním zařízením. Do centra, nebo na BVV 10-15min. autem, v blízkosti Grand Prix, D1, D2, letiště Brno.
Lokalita:Brno - Modřice
Kategorie:Penzion
Penzion Oáza - Ledeč nad SázavouPenzion Oáza
Cena od:170 KčDvou až pěti lůžkové pokoje s vlastním soc zařízením 4x apartmán, penzion je nekuřácký všude koberce, spojený s restaurací zde kouření povoleno terasa možnost grilování.
Lokalita:Ledeč nad Sázavou
Kategorie:Penzion
Penzion Beskydy - Visalaje, rodinná dovolená - PražmoPenzion Beskydy - Visalaje, rodinná dovolená
Cena od:490 KčPenzion Beskydy nabízí komfortní ubytování, v pohodlně zařízených pokojích, které svým vybavením uspokojí i náročnější hosty. Je vhodný pro rodiny s dětmi, také pro pořádání různých školení a konferencí, rekondičních a rehabilitačních, relaxačních pobytů.
Lokalita:Pražmo
Kategorie:Penzion
Rybářská dovolená v ČR - Třeboňsko - StaňkovRybářská dovolená v ČR - Třeboňsko
Cena od:250 KčRybářská dovolená v Jižních Čechách s celou rodinou je nyní v nabídce penzionu U Zlaté rybky. K dispozici VIP povolenka a rybářské vybavení. Ubytování na Třeboňsku v obci Staňkov v komfortně vybavených apartmánech za neuvěřitelnou cenu.
Lokalita:Staňkov
Kategorie:Penzion
Penzion Palmovka - Praha 8Penzion Palmovka
Cena od:179 KčNa Praze 8 Vám můžeme nabídnout krásný penzion ve stylu klasického pražského pavlačového domu. Od stanice metra Palmovka je náš penzion vzdálen pouze 250m. Z centra Prahy to také není daleko, pouhé 3 stanice metrem. U nás máte k dispozici zdarma Wi-Fi s připojením na in ...
Lokalita:Praha 8
Kategorie:Penzion
Počet výsledků na stránku: